Maison

EWİNİZ YAŞAMINIZIN BEYANI. KARAKTERİNIZİN SÖZSÜZ TASVİRİ

Şimdi etraftaki bütün dış sesleri kapatın. Tek bir soru ile başlayalım.
Siz nasıl bir karaktere sahipsiniz?
Eğer ewinizi tasarlıyorsak, kararlarınızın ruhunuzun en derinlerine temas edeceği çok kişisel bir süreçteyiz. Çünkü ew bir mekan değil, içinde yaşayan karaktere dair en büyük hislerin anlatımıdır. Düşünceli, açık fikirli, köklerine bağlı, çalışkan, spiritüel, güçlü, zevkli, şehirli, özgün, özgür, modern, klasik, entelektüel..
Peki ya sizinki?

Bize modern, zevk sahibi ve her köşesi keyif dolu bir ev gösterin, size orayı özel kılan bir kadın gösterelim. E(W) Biliyoruz ki tek harf.. Kadın dokunuşu yaşamı başka kılar.

Ekip olarak inanıyoruz ki kadın, sezgilerini takip ederek yaşam alanının her köşesine karakterini yansıtır, dokunduğu her alana ruhunu katar.

EW yine bir iç mimari hizmet değil. Farklı düşünen, hayata kadın gözüyle bakan yeni bir tasarım markası.

Duvarları ve eşyaları değil, birlikte yaşam tarzınızı, hayat felsefenizi, bakış açınızı ve önceliklerinizi ew çatısı altında tasarlamaya; ewinizle karakterinizi anlatacağımız bir yolculuğa çıkmaya davet ediyoruz.

Sadece evlerin güzel görünmesi için değil; hayatta ve yaşam alanında ne istediğini, neye ihtiyaç duyduğunu öğrenmek, seni tanımak ve ewini sana göre tasarlamak için burdayız.

Çünkü bizce gerçek tanışıklık; geçmişin izlerinde, kimseye söylenmeyenlerde, okunanlarda, dinlenenlerde, ince zevklerde, karakterin özünde.. Yani kısaca; ewde!

blog-img-7
22
333
5555

MAĞAZADA ÖNE ÇIKAN ÜRÜNLER

Markamız altında iç mimari proje hizmetlerimizin yanı sıra e-mağazamızda kaliteli, estetik anlayışı olan ve projelerimizde kullanmayı tercih ettiğimiz, tasarımcılara ya da sanatçılara ait ürünlere yer veriyoruz.

Üretiminden lojistiğine kadar müşterilerimize güvenle sunabileceğimiz markaları özenle seçiyoruz.

Mağazamızdaki size özel seçkileri incelemek için TIKLAYIN!

 • Kaid Komodin
  7.800,00
 • Kanyon Sehpa
  15.900,00
 • THIN Siyah
  1.947,00
 • Thın Bold Siyah
  1.121,00
 • İNDİRİM
  Lodos Cam Aksesuar
  667,50
 • İNDİRİM
  Lodos Cam Aksesuar
  667,50
 • Lola Makyaj Masası
  17.550,00
 • Ege No 2 Kilim
  5.200,0010.400,00